VLetenky

Brazílsky Pantanal s Air France od 536 EUR

Bonito
Pantanal v blízkosti “mestečka” Bonito (foto: Rosanetur/www.rosanetur.com /Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste radi spoznali brazílsky región medzinárodného juhoamerického Pantanalu, mohla by sa Vám hodiť ponuka Air France-KLM (Sky Team) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Campo Grande v štáte Mato Grosso do Sul (v južnej časti Pantanalu) sa predávajú za 536 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. marca do 30. júna 2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 4. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť predaja:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu júna 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Pantanalu môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. júna s návratom z brazílskeho Campo Grande (CGR) dňa 17. júna 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Campo Grande za 536 EUR (07.06.-17.06.2018)

VIE-CGR

Pantanal

V pôsobivej oblasti smerom na sever od obratníka Kozorožca, kde sa stretávajú hranice troch juhoamerických krajín ako Brazília, Paraguaj a Bolívia, natrafíte na krehký ekosystém úžasného tropického “mikroregiónu” Pantanal (s odhadovanou plochou 140-200 tisíc km²) – rozkladajúci sa najmä na území brazílskych štátov Mato Grosso (Cuiabá) a Mato Grosso do Sul (Campo Grande).

Z pulzujúceho 800-tisícového Campo Grande, rušného administratívneho centra provincie Mato Grosso do Sul, skúste zamieriť do pohodového “mestečka” Bonito (s autobusovou spoločnosťou Cruzeiro do Sul). Príťažlivé Bonito, vďaka svojim priezračným tyrkysovým vodám prezývané “Karibik Stredozápadu”, slúži ako jedna z brán do neskutočne rozľahlého Pantanalu.

0