VLetenky

Brazílsky ostrov Fernando de Noronha s LATAM od 539 EUR

Praia da Conceição
Fernando de Noronha – Praia da Conceição (foto: Adelano Lázaro/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Atmosféru tropického súostrovia Fernando de Noronha máte šancu zažiť s ponukou leteckej spoločnosti LATAM v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na brazílsky ostrov Fernando de Noronha sa dajú kúpiť za 539 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu mája 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 29. mája s návratom z brazílskeho Fernando de Noronha (FEN) dňa 5. júna 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Fernando de Noronha za 539 EUR (29.05.-05.06.2021)

VIE-FEN"

Fernando de Noronha

Fascinujúce tropické súostrovie Fernando de Noronha sa administratívno-politicky radí do brazílskeho štátu Pernambuco. Očakáva Vás v južnom Atlantiku – približne 550 km severovýchodne od Recife (Pernambuco), resp. zhruba 350 km severne od Natal (Rio Grande do Norte). Na Fernando de Noronha doputujete aj z pevniny – letecky či lodnou dopravou z Recife.

Tento geniálny “morský” národný park, patriaci do svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, tvorí viac ako dvadsiatka prekrásnych ostrovov a ostrovčekov s príťažlivými plážovými scenériami (ktoré budú jednými z najpútavejších v celej krajine). Neobíďte nesmierne fotogenickú Praia da Conceiçao, ktorej dominuje magický skalnatý vrchol, najvyšší bod súostrovia Morro do Pico (323 m).

0