VLetenky

Brazílsky ostrov Fernando de Noronha s Air France od 799 EUR

Two Brothers Rock
Fernando de Noronha v podobe “dvojičiek” Morro Dois Irmãos (foto: Ana_Cotta/Flickr/CC BY 2.0)

S ponukou Air France-KLM z aliancie Sky Team (v spolupráci s miestnymi partnermi) máte príležitosť zažiť atmosféru juhoamerického tropického súostrovia Fernando de Noronha (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na brazílsky ostrov Fernando de Noronha sa dajú kúpiť za 799 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 20.01.-23.06. a 29.08.-10.12.2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 13. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku marca do polovice júna 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 11. marca s návratom z brazílskeho Fernando de Noronha (FEN) dňa 25. marca 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Fernando de Noronha za 799 EUR (11.03.-25.03.2018)

VIE-FEN"

Fernando de Noronha

Fascinujúce tropické súostrovie Fernando de Noronha sa administratívno-politicky radí do brazílskeho štátu Pernambuco. Očakáva Vás v južnom Atlantiku – približne 550 km severovýchodne od Recife (Pernambuco), resp. zhruba 350 km severne od Natal (Rio Grande do Norte). Na Fernando de Noronha docestujete aj z pevniny – letecky či lodnou dopravou z Recife.

Tento geniálny “morský” národný park, patriaci do svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, tvorí viac ako dvadsiatka prekrásnych ostrovov a ostrovčekov s príťažlivými plážovými scenériami (ktoré budú jednými z najpútavejších v celej krajine). Neobíďte nesmierne fotogenickú Praia da Conceiçao, ktorej dramaticky dominuje magický skalnatý vrchol, najvyšší bod súostrovia Morro do Pico (323 m).

0