VLetenky

Brazílsky ostrov Fernando de Noronha s Air France od 626 EUR

Praia do Cacimba do Padre
Fernando de Noronha v podobe pláže Cacimba do Padre (foto: Ricardo Polisel Alves/Flickr/CC BY 2.0)

S (aktualizovanou) ponukou Air France-KLM z aliancie Sky Team (v spolupráci s miestnymi partnermi) máte príležitosť nasať atmosféru tropického súostrovia Fernando de Noronha (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na brazílsky ostrov Fernando de Noronha sa dajú kúpiť za 626 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 1. marca do 30. júna 2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 4. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 11. marca s návratom z brazílskeho Fernando de Noronha (FEN) dňa 25. marca 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Fernando de Noronha za 626 EUR (11.03.-25.03.2018)

VIE-FEN"

Fernando de Noronha

Fantastické tropické súostrovie Fernando de Noronha sa administratívno-politicky zaraďuje do brazílskeho štátu Pernambuco. Čaká Vás v južnom Atlantiku – zhruba 550 km severovýchodne od Recife (Pernambuco), resp. približne 350 km severne od Natal (Rio Grande do Norte). Na Fernando de Noronha doputujete i z pevniny – letecky či lodnou dopravou z Recife.

Tento fenomenálny “morský” národný park, patriaci do svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, vytvára vyše dvadsiatka nádherných ostrovov a ostrovčekov s pôvabnými plážovými scenériami (ktoré budú jednými z najlákavejších v celej krajine). Nevynechajte neskutočne fotogenickú Praia da Conceiçao, ktorej dominuje dramatický skalnatý vrchol, najvyšší bod súostrovia Morro do Pico (323 m).

0