VLetenky

Brazílsky Amazonas s United Airlines od 565 EUR

Amazónia
Pohľad na Amazon v širšom okolí mesta Manaus (foto: Neil Palmer/CIAT /Flickr/CC BY-SA 2.0)

Prírodné poklady Amazónie v Brazílii (s možnosťou návštevy New Yorku) máte šancu odhaliť s ponukou spoločnosti United Airlines (v spolupráci s partnermi) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Manaus (metropoly štátu Amazonas) sa predávajú za 565 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 17.02.-31.05. a 25.08.-12.12.2018, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku marca do konca apríla 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Amazonas môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 23. apríla s návratom z brazílskeho Manaus (MAO) dňa 6. mája 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Manaus za 565 EUR (23.04.-06.05.2018)

VIE-MAO

Brazílska Amazónia

Skoro 2-miliónový brazílsky Manaus Vás čaká v centre najrozľahlejšieho brazílskeho štátu Amazonas (s rozlohou 1,571 milióna km²). Približne 98% tohto územia pokrýva amazonská džungľa, najväčší dažďový prales zemegule. Na hranici s Venezuelou sa týči v Guyanskej vysočine magická najvyššia hora Brazílie, relatívne ťažko dostupný vrchol Pico da Neblina (2994 m).

Z rušného Manaus sa máte možnosť vybrať i do vcelku pôsobivého Boa Visa v susednom brazílskom štáte Roraima, odkiaľ to už nebude ďaleko ani na rovnomennú Mt. Roraima (2810 m), situovanú v blízkosti brazílsko-venezuelského-guyanského trojmedzia. Samotná plavba po majestátnom Amazone z Manausu do Tabatinga (posledného brazílskeho mesta pred hraničnou čiarou s Peru) a následne prípadne aj do peruánskeho Iquitos zaberie niekoľko dní.

0