VLetenky

Brazílske Recife s TAP Portugal od 460 EUR

Pernambuco
Grandiózne scenérie Praia dos Carneiros v Pernambuco (foto: Vi Neves/Flickr/CC BY 2.0)

S tarifom leteckej spoločnosti TAP Portugal zo Star Alliance máte príležitosť “ochutnať” atmosféru brazílskeho tropického štátu Pernambuco (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Recife sa dajú kúpiť za 460 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné stanovujú odlety od 1. septembra 2017 a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu apríla 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 3. apríla s návratom z brazílskeho Recife (REC) dňa 17. apríla 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Recife za 460 EUR (03.04.-17.04.2018)

VIE-REC

Recife (Pernambuco)

“Brazílske Benátky”

Pôsobivé 1,6-miliónové Recife (3,7 milióna obyvateľov v metropolitnej oblasti), administratívne a politické centrum štátu Pernambuco, patrí na piatu priečku v rebríčku najľudnatejších brazílskych sídiel. Toto impresívne mesto býva niekedy nazývané aj ako “Brazílske Benátky”, keďže jeho centrálnu partiu vytvára malebná spleť mnohých riek, riečok, kanálov, ostrovčekov, jazierok a mostov.

Geniálne pláže v širšom okolí Recife

V každom prípade sa istotne majú na čo tešiť najmä vášniví milovníci nádherných piesočnatých tropických pláží (či už priamo v samotnom Recife alebo v jeho blízkom či širším okolím), kde budú mať vhodnú šancu sa venovať nielen plážovému leňošeniu, ale aj rôznym “vodným” aktivitám oddychového či aktívneho charakteru. Nenechajte si ujsť fantastickú Praia dos Carneiros v oblasti Porto de Galinhas (asi 100 km na juh od Recife), ktorá sa zaraďuje k najpôvabnejším brazílskym plážam.

Súostrovie Fernando de Noronha (Pernambuco)

Odskočíte si aj na Fernando de Noronha?

Do brazílskeho štátu Pernambuco sa administratívno-politicky radí aj fascinujúca tropická ostrovná skupina Fernando de Noronha, ktoré Vás očakáva v južnom Atlantiku (približne 550 km na severovýchod od Recife, resp. zhruba 350 km na sever od Natal). Na Fernando de Noronha doputujete letecky (s Gol Linhas Aéreas alebo Azul Linhas Aéreas) či lodnou dopravou (i) z Recife.

Brazílsky ostrovný morský národný park v južnom Atlantiku

Tento geniálny “morský” národný park (UNESCO) tvorí viac ako dvadsiatka prekrásnych ostrovov a ostrovčekov s neskutočne príťažlivými plážovými scenériami, ktoré budú opäť jedny z najlepších v krajine. V žiadnom prípade rozhodne nevynechajte nesmierne fotogenickú Praia da Conceiçao, ktorej dramaticky dominuje magický skalnatý vrchol, najvyšší bod súostrovia Morro do Pico (323 m).

0