VLetenky

Brazílske Porto Seguro s KLM od 457 EUR

Porto Seguro
Praia do Espelho, Curuípe, Bahia (foto: Turismo Bahia/Divulgação Porto Seguro /Flickr/CC BY-SA 2.0)

S ponukou holdingu Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team (v spolupráci s miestnymi partnermi) máte možnosť uvidieť nielen juh brazílskeho tropického štátu Bahia (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho mesta Porto Seguro sú v predaji za 457 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 1. marca do 30. júna 2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 4. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu marca a júna 2018.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 7. marca s návratom z Porto Seguro (BPS) dňa 20. marca 2018.

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 3. júna s návratom z Porto Seguro (BPS) dňa 17. júna 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Porto Seguro za 457 EUR (07.03.-20.03.2018)
Viedeň – Porto Seguro za 457 EUR (03.06.-17.06.2018)

VIE_BPS

Porto Seguro (Bahia)

Pozoruhodné 150-tisícové Porto Seguro Vás očakáva v ekvatoriálnom pásme – v južnej partii brazílskeho tropického štátu Bahia. Zaraďuje sa k významným turistickým centrám v rámci juhoamerickej Brazílie. Určite Vás osloví nielen svojimi nádhernými piesočnatými plážami, ale aj národnými parkmi či neopakovateľnou karnevalovou atmosférou.

Excelentné plážové scenérie

V neveľkej vzdialenosti smerom na sever od centra samotného Porto Seguro nájdete pohodovú Praia do Mutá (presnejšie v miestnej lokalite Coroa Vermelha). Pri ceste na juh naopak príjemne prekvapí mestečko Arraial d’Ajuda s malebnou Praia da Pitinga. Výbornými plážami nezaostáva ani neďaleké prímorské Transcoso. Neveľké Curuípe upúta skvelou Praia do Espelho.

Národný park Monte Pascial

V prímorskej oblasti (tzv. Costa do Descobrimento) v južnej časti štátu Bahia (rovnako v širšom okolí Porto Seguro) Vás čaká aj pôsobivý národný park pod názvom “Parque Nacional e Histórico do Monte Pascoal”, jedna z posledných ukážok pôvodného tropického lesa na pobreží južného Atlantiku – s mnohými vzácnymi a ohrozenými druhmi živočíšnej i rastlinnej ríše.

0