VLetenky

Brazílske Porto Alegre s Air France od 500 EUR

Rio Grande do Sul
Juhobrazílska Praia do Cassino, najdlhšia pláž na svete (foto:Gaiam/Wikimedia Commons/CC0)

Do prímorského štátu Rio Grande do Sul na úplnom juhu Brazílie máte šancu vyraziť s Air France-KLM (z aliancie Sky Team) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Porto Alegre kúpite za 500 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 03.01.-30.06. a 21.08.-21.12.2020, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od januára do júna a od októbra do decembra 2020.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 14. januára s návratom z brazílskeho Porto Alegre (POA) dňa 28. januára 2020.

Rezervácia letenky:
Praha – Porto Alegre za 500 EUR (14.01.-28.01.2020)

PRG-POA

Praha, Česko – Porto Alegre, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Rio Grande do Sul (Brazília)

Atraktívny štát Rio Grande do Sul tvorí najjužnejší výbežok gigantickej juhoamerickej Brazílie. Pulzujúce 1,5-miliónové Porto Alegre (so 4,5 miliónmi obyvateľov v metropolitnej oblasti), administratívno-politické centrum regiónu, patrí k najľudnatejším mestám brazílskeho juhu (a súčasne aj k najväčším brazílskym mestským aglomeráciám). Poslúži aj ako vhodné východisko výletov do širokého okolia.

Pohodové pobrežné scenérie s najdlhšou plážou zemegule

V tomto príťažlivom kúte latinskomaerickej Brazílie – alebo konkrétnejšie v pútavej oblasti medzi prístavným mestom Rio Grande na juhozápade Rio Grande do Sul a uruguajskou hranicou (smerom ďalej na juh od Porto Alegre) nájdete na brehoch južného Atlantiku svetoznámu Praia do Cassino, obvykle pokladanú za najdlhšiu pláž našej planéty (s dĺžkou vyše 200 km).

Lákavé horské scenérie vo vnútrozemí

V pomerne neveľkej vzdialenosti od morského pobrežia veľmi príjemne prekvapí svojimi malebnými prírodnými panorámami s hlboko zarezanými kaňonmi, monumentálnymi stupňovitými vodopádmi a bohatou vegetáciou (na spoločnej hranici so susedným štátom Santa Catarina smerom na sever od Porto Alegre) fotogenický národný park Serra Geral (“Parque Nacional da Serra Geral”).

0

Add a Comment