VLetenky

Brazílske Porto Alegre s Air France od 467 EUR

Rio Grande do Sul
Praia do Cassino, najdlhšia pláž sveta (foto: Julião Freitas Martinez/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Do prímorského štátu Rio Grande do Sul na úplnom juhu Brazílie sa máte možnosť vypraviť s Air France-KLM (z aliancie Sky Team) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Porto Alegre kúpite za 467 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. marca do 30. júna 2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 4. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. marca s návratom z brazílskeho Porto Alegre (POA) dňa 20. marca 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Porto Alegre za 467 EUR (07.03.-20.03.2018)

VIE-POA

Rio Grande do Sul

Atraktívny štát Rio Grande do Sul vytvára najjužnejší výbežok gigantickej juhoamerickej Brazílie. Rušné 1,5-miliónové Porto Alegre (so 4,5 miliónmi obyvateľov v metropolitnej oblasti), administratívno-politické centrum regiónu, patrí k najľudnatejším mestám brazílskeho juhu (a zároveň aj k najväčším brazílskym mestským aglomeráciám). Poslúži i ako výhodné východisko výletov do širokého okolia.

Príjemné pobrežné scenérie s najdlhšou plážou na svete

V tomto pôvabnom kúte latinskomaerickej Brazílie – alebo konkrétnejšie v lákavej oblasti medzi prístavným mestom Rio Grande na juhozápade Rio Grande do Sul a uruguajskou hranicou (smerom ďalej na juh od Porto Alegre) nájdete na brehoch južného Atlantiku preslávenú Praia do Cassino, obvykle považovanú za najdlhšiu pláž modrej planéty (s dĺžkou viac ako 200 km).

Pútavé horské scenérie vo vnútrozemí

V relatívne neveľkej vzdialenosti od morského pobrežia veľmi príjemne prekvapí svojimi malebnými prírodnými panorámami s hlboko zarezanými kaňonmi, monumentálnymi stupňovitými vodopádmi a bohatou vegetáciou (na spoločnej hranici so susedným štátom Santa Catarina smerom na sever od Porto Alegre) fotogenický národný park Serra Geral (“Parque Nacional da Serra Geral”).

0