VLetenky

Brazílska Fortaleza s TAP Portugal od 458 EUR

Ceará
Fortaleza (Praia do Futuro) alebo 25 km pláží (foto: ME/Portal da Copa/Wikimedia Commons/CC BY 3.0)

Do tropického pásma juhoamerickej Brazílie máte príležitosť vyraziť na palube leteckej spoločnosti TAP Portugal zo Star Alliance (s odletom z rakúskej Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Fortaleza v rovníkovej oblasti sa predávajú za 458 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety od 1. septembra 2017 a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve počas marca 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 6. marca s návratom z brazílskej Fortalezy (FOR) dňa 12. marca 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Fortaleza za 458 EUR (06.03.-12.03.2018)

Ceará

Fortaleza (Ceará)

Pôsobivá 2,3-miliónová Fortaleza (3,4 milióna obyvateľov v metropolitnej oblasti), administratívne a politické centrum štátu Ceará, patrí na piatu pozíciu v poradí najľudnatejších brazílskych sídiel. Toto impresívne mesto, ktorého názov možno z portugalčiny (do slovenského jazyka voľne) preložiť ako “pevnosť”, leží v ekvatoriálnom pásme krajiny pri pobreží Atlantického oceánu.

V každom prípade sa istotne majú na čo tešiť najmä vášniví milovníci nádherných piesočnatých tropických pláží (či už priamo v samotnej Fortaleze alebo v jej blízkom či širším okolím), kde budú mať obrovské množstvo skvelých možností sa venovať nielen plážovému leňošeniu, ale aj rôznym “vodným” aktivitám (oddychového či aktívneho charakteru). Nepochybne upúta grandiózna Jericoacoara (skrátene nazývaná aj Jeri) s úžasnými piesočnatými dunami tvoriacimi jedny z najpríťažlivejších a najpopulárnejších brazílskych plážových scenérií.

0