VLetenky

Brazílska Fortaleza s Condor Airlines za 390 EUR

Fortaleza Beach
“Beach Park” v brazílskom veľkomeste Fortaleza (foto: Jorge Andrade/Wikimedia Commons/CC BY 2.0)

Do tropickej oblasti juhoamerickej Brazílie máte príležitosť zavítať vďaka ponuke nemeckej aerolinky Condor v spolupráci s partnermi (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Fortaleza (Ceará) v rovníkovom pásme sa predávajú za 390 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve najmä v priebehu septembra 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 15. septembra (nedeľa) s návratom z brazílskej Fortalezy (FOR) dňa 29. septembra 2019 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Praha – Fortaleza za 390 EUR (15.09.-29.09.2019 / nedeľa – nedeľa)

PRG-FOR
Praha, Česká republika – Fortaleza, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Fortaleza (Ceará)

Pôsobivá 2,3-miliónová Fortaleza (3,4 milióna obyvateľov v metropolitnej oblasti), administratívne a politické centrum štátu Ceará, patrí na piatu pozíciu v poradí najľudnatejších brazílskych sídiel. Toto impresívne mesto, ktorého pomenovanie možno z portugalčiny (do slovenského jazyka voľne) preložiť ako “pevnosť”, leží v ekvatoriálnom pásme krajiny pri pobreží Atlantického oceánu.

V každom prípade sa istotne majú na čo tešiť hlavne vášniví milovníci nádherných piesočnatých tropických pláží (či už priamo v samotnej Fortaleze alebo v jej blízkom či širším okolím), kde budú mať obrovské množstvo výhodných možností sa venovať nielen plážovému leňošeniu, ale aj rôznym “vodným” aktivitám (oddychového či aktívneho charakteru). Nepochybne zaujme grandiózna Jericoacoara (skrátene nazývaná aj Jeri) s úžasnými piesočnými dunami tvoriacimi jedny z najatraktívnejších a najpopulárnejších brazílskych plážových scenérií.

0

Add a Comment