VLetenky

Brazílska Fortaleza s Condor Airlines od 569 EUR

Ceará
Jericoacoara (Ceará), jedna z najkrajších brazílskych pláží (foto: M.J.Ambriola/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Do tropického pásma juhoamerickej Brazílie možno vyraziť na palube nemeckej leteckej spoločnosti Condor Airlines v spolupráci s partnerskými ČSA Czech Airlines (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky do rušného brazílskeho veľkomesta Fortaleza v rovníkovej oblasti sa predávajú za 569 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä s odletmi v priebehu apríla a mája 2015 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z Prahy (PRG) dňa 22. mája (piatok) s návratom z brazílskej Fortalezy (FOR) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 29. mája 2015 (piatok).

Rezervácia letenky:
Praha – Fortaleza za 569 EUR (22.05.-29.05.2015)

Fortaleza

Impresívna 2,3-miliónová Fortaleza (3,4 milióna obyvateľov v metropolitnej oblasti), administratívne a politické centrum štátu Ceará, patrí na piatu priečku v poradí najľudnatejších brazílskych sídiel. Toto pôsobivé mesto, ktorého názov možno z portugalčiny (do slovenského jazyka voľne) preložiť ako “pevnosť”, leží v ekvatoriálnom pásme krajiny pri pobreží Atlantického oceánu.

V každom prípade sa určite majú na čo tešiť predovšetkým vášniví milovníci prekrásnych piesočnatých tropických pláží (či už priamo v samotnej Fortaleze alebo v jej blízkom či širším okolím), kde budú mať obrovské množstvo skvelých príležitostí sa venovať nielen plážovému leňošeniu, ale i rôznym rozličným “vodným” aktivitám (oddychového či aktívneho charakteru).

0