VLetenky

Brazílska Fortaleza s Condor Airlines od 460 EUR

Jericoacoara
Jericoacoara, jedna z najzaujímavejších brazílskych pláží (foto: Renato Ribeiro/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Do tropického pásma juhoamerickej Brazílie máte šancu vyraziť na palube nemeckej leteckej spoločnosti Condor Airlines v spolupráci s partnerskými aerolinkami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do rušného brazílskeho veľkomesta Fortaleza v rovníkovej oblasti sa dajú kúpiť za 460 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu februára 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 2. februára s návratom z brazílskej Fortalezy (FOR) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 16. februára 2017.

Rezervácia letenky:
Praha – Fortaleza za 460 EUR (02.02.-16.02.2017)

Fortaleza (Ceará)

Pôsobivá 2,3-miliónová Fortaleza (3,4 milióna obyvateľov v metropolitnej oblasti), administratívne a politické centrum štátu Ceará, patrí na piatu pozíciu v poradí najľudnatejších brazílskych sídiel. Toto impresívne mesto, ktorého názov možno z portugalčiny (do slovenského jazyka voľne) preložiť ako “pevnosť”, leží v ekvatoriálnom pásme krajiny pri pobreží Atlantického oceánu.

V každom prípade sa istotne majú na čo tešiť najmä vášniví milovníci nádherných piesočnatých tropických pláží (či už priamo v samotnej Fortaleze alebo v jej blízkom či širším okolím), kde budú mať obrovské množstvo skvelých možností sa venovať nielen plážovému leňošeniu, ale aj rôznym “vodným” aktivitám (oddychového či aktívneho charakteru). Nepochybne upúta grandiózna Jericoacoara (skrátene nazývaná i Jeri) s úžasnými piesočnatými dunami tvoriacimi jedny z najpríťažlivejších a najpopulárnejších brazílskych plážových scenérií.

0