VLetenky

Brazílska Fortaleza s Condor Airlines od 430 EUR

Jericoacoara
Jericoacoara, jedna z najzaujímavejších brazílskych pláží (foto: Roberto Garrido/Flickr/CC BY 2.0)

Do tropického pásma juhoamerickej Brazílie máte príležitosť zamieriť na krídlach nemeckej leteckej spoločnosti Condor Airlines v spolupráci s partnerskými ČSA Czech Airlines (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky do rušného brazílskeho veľkomesta Fortaleza v rovníkovej oblasti sú k dispozícii za 430 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla dňa 15. apríla (piatok) s návratom z brazílskej Fortalezy (FOR) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 22. apríla 2016 (piatok) – (last minute) ponuka leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Praha – Fortaleza za 430 EUR (15.04.-22.04.2016 / manuálne zadanie)

Fortaleza (Ceará)

Impresívna 2,3-miliónová Fortaleza (3,4 milióna obyvateľov v metropolitnej oblasti), administratívne a politické centrum štátu Ceará, patrí na piatu priečku v rebríčku najľudnatejších brazílskych sídiel. Toto pôsobivé mesto, ktorého názov sa dá z portugalčiny (do slovenského jazyka voľne) preložiť ako “pevnosť”, leží v ekvatoriálnom pásme krajiny pri pobreží Atlantického oceánu.

V každom prípade sa určite majú na čo tešiť hlavne vášniví milovníci prekrásnych piesočnatých tropických pláží (či už priamo v samotnej Fortaleze alebo v jej blízkom či širším okolím), kde budú mať obrovské množstvo úžasných možností sa venovať nielen plážovému leňošeniu, ale i rozličným “vodným” aktivitám (oddychového či aktívneho charakteru). Nepochybne upúta obdivuhodná Jericoacoara (skrátene zvaná aj Jeri) so skvelými piesočnatými dunami vytvárajúcimi jedny z najpôvabnejších a najobľúbenejších brazílskych plážových scenérií.

0