VLetenky

Brazílska Fortaleza s Condor Airlines od 410 EUR

Beach Park
“Beach Park” v brazílskom meste Fortaleza (foto: Beach Park/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Do tropickej oblasti juhoamerickej Brazílie máte príležitosť zamieriť na palube nemeckej aerolinky Condor Airlines v spolupráci s partnerskými leteckými spoločnosťami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Fortaleza (Ceará) v rovníkovom pásme sa predávajú za 410 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla pri aplikácii kupónu “langstreckenbild” oprávňujúceho na zľavu 20 EUR (zo základnej ceny 430 EUR).

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas novembra / decembra 2018 – s platnosťou 20 EUR promokódu “langstreckenbild” v období 01.09.-15.12.2018 a predajom do 14. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 16. novembra (piatok) s návratom z brazílskej Fortalezy (FOR) dňa 9. decembra 2018 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Praha – Fortaleza za 410 EUR so zľavou / 430 EUR pred zľavou (16.11.-09.12.2018 / piatok – nedeľa)

Pozn. Kód na zľavu 20 EUR sa zadáva počas rezervácie po vyplnení osobných údajov (pred platbou)

PRG-FOR
Praha, Česká republika – Fortaleza, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Fortaleza (Ceará)

Pôsobivá 2,3-miliónová Fortaleza (3,4 milióna obyvateľov v metropolitnej oblasti), administratívne a politické centrum štátu Ceará, patrí na piatu pozíciu v poradí najľudnatejších brazílskych sídiel. Toto impresívne mesto, ktorého pomenovanie možno z portugalčiny (do slovenského jazyka voľne) preložiť ako “pevnosť”, leží v ekvatoriálnom pásme krajiny pri pobreží Atlantického oceánu.

V každom prípade sa istotne majú na čo tešiť najmä vášniví milovníci nádherných piesočnatých tropických pláží (či už priamo v samotnej Fortaleze alebo v jej blízkom či širším okolím), kde budú mať obrovské množstvo skvelých príležitostí sa venovať nielen plážovému leňošeniu, ale aj rôznym “vodným” aktivitám (oddychového či aktívneho charakteru). Nepochybne upúta obdivuhodná Jericoacoara (skrátene nazývaná i Jeri) s úžasnými piesočnatými dunami tvoriacimi jedny z najpríťažlivejších a najpopulárnejších brazílskych plážových scenérií.

0