VLetenky

Brazílska Fortaleza s Condor Airlines od 390 EUR

Beach Park
“Beach Park” v brazílskom meste Fortaleza (foto: João Melo/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0 BR)

Do tropickej oblasti juhoamerickej Brazílie máte príležitosť zavítať na krídlach nemeckej aerolínie Condor Airlines v spolupráci s partnerskými leteckými spoločnosťami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Fortaleza (Ceará) v rovníkovom pásme sa dajú kúpiť za 390 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas marca / apríla 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 29. marca (piatok) s návratom z brazílskej Fortalezy (FOR) dňa 5. apríla 2019 (piatok).

Rezervácia letenky:
Praha – Fortaleza za 390 EUR (29.03.-05.04.2019 / piatok – piatok)

PRG-FOR
Praha, Česká republika – Fortaleza, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Fortaleza (Ceará)

Impresívna 2,3-miliónová Fortaleza (3,4 milióna obyvateľov v metropolitnej oblasti), administratívne a politické centrum štátu Ceará, patrí na piatu priečku v rebríčku najľudnatejších brazílskych sídiel. Toto pôsobivé mesto, ktorého pomenovanie sa dá z portugalčiny (do slovenského jazyka voľne) preložiť ako “pevnosť”, leží v ekvatoriálnom pásme krajiny pri pobreží Atlantického oceánu.

V každom prípade sa určite majú na čo tešiť hlavne vášniví milovníci prekrásnych piesočnatých tropických pláží (či už priamo v samotnej Fortaleze alebo v jej blízkom či širším okolím), kde budú mať obrovské množstvo vhodných príležitostí sa venovať nielen plážovému leňošeniu, ale i rozličným “vodným” aktivitám (oddychového či aktívneho charakteru). Nepochybne upúta grandiózna Jericoacoara (skrátene nazývaná aj Jeri) so skvelými piesočnatými dunami vytvárajúcimi jedny z najpôvabnejších a najobľúbenejších brazílskych plážových scenérií.

0