VLetenky

Brazílska Fortaleza s Condor Airlines od 350 EUR

Canoa Quebrada
Costa do Sol Nascente (Canoa Quebrada) v brazílskom štáte Ceará (foto: Otávio Nogueira/Flickr/CC BY 2.0)

Do tropickej oblasti juhoamerickej Brazílie máte možnosť zamieriť s aktualizovanou (skôr avizovanou) ponukou nemeckej aerolínie Condor v spolupráci s partnerskými spoločnosťami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Fortaleza (Ceará) v rovníkovom pásme sú v predaji za 350 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve od marca do mája 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 22. marca (piatok) s návratom z brazílskej Fortalezy (FOR) dňa 12. mája 2019 (piatok).

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky (za 380 EUR) môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 22. marca (piatok) s návratom z brazílskej Fortalezy (FOR) dňa 19. apríla 2019 (piatok).

Rezervácia letenky:
Praha – Fortaleza za 350 EUR (22.03.-12.05.2019 / piatok – piatok)
Praha – Fortaleza za 380 EUR (22.03.-19.04.2019 / piatok – piatok)

PRG-FOR
Praha, Česká republika – Fortaleza, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Fortaleza (Ceará)

Impresívna 2,3-miliónová Fortaleza (3,4 milióna obyvateľov v metropolitnej oblasti), administratívne a politické centrum štátu Ceará, patrí na piatu priečku v rebríčku najľudnatejších brazílskych sídiel. Toto pôsobivé mesto, ktorého pomenovanie sa dá z portugalčiny (do slovenského jazyka voľne) preložiť ako “pevnosť”, leží v ekvatoriálnom pásme krajiny pri pobreží Atlantického oceánu.

V každom prípade sa určite majú na čo tešiť hlavne vášniví milovníci prekrásnych piesočnatých tropických pláží (či už priamo v samotnej Fortaleze alebo v jej blízkom či širším okolím), kde budú mať obrovské množstvo vhodných príležitostí sa venovať nielen plážovému leňošeniu, ale i rozličným “vodným” aktivitám (oddychového či aktívneho charakteru). Nepochybne upúta grandiózna Jericoacoara (skrátene nazývaná aj Jeri) so skvelými piesočnými dunami vytvárajúcimi jedny z najpôvabnejších a najobľúbenejších brazílskych plážových scenérií.

0