VLetenky

Brazílska Amazónia so Swiss International Airlines od 610 EUR

Rondônia
Rondônia, brazílsko-bolívijská hranica v oblasti Abunã (foto: Silva Júnior/MTur Destinos /Flickr/CC0)

Bohatú prírodu Amazónie v Brazílii máte možnosť objaviť v rámci ponuky Swiss International Airlines (Star Alliance) v spolupráci s partnerskými spoločnosťami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Porto Velho (metropoly štátu Rondônia) sa dajú kúpiť za 610 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od mája do septembra 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Amazónie nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 1. mája s návratom z brazílskeho Porto Velho (PVH) dňa 15. mája 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Porto Velho za 610 EUR (01.05.-15.05.2021)

VIE-PVH
Viedeň, Rakúsko – Porto Velho, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Brazílska Amazónia (Rondônia) a okolie

Takmer polmiliónové veľkomesto Porto Velho, rušné administratívno-politické centrum Rondônie, Vás očakáva na brehoch rieky Rio Madeira (tretieho najdlhšieho prítoku impozantného juhoamerického veľtoku Amazon). Nájdete ho v severnej partii tohto brazílskeho štátu, v relatívne neveľkej vzdialenosti od gigantického susedného Amazonas (so svojou pulzujúcou metropolou Manaus).

K okolitým pútavým regiónom patria okrem už spomenutého rozľahlého Amazonas na severe (možná plavba do amazonského centra Manaus) aj lákavé Acre na západe (Rio Branco s možnosťou pozemného pokračovania do peruánskeho Puerto Maldonaldo, resp. až do Cuzca v dostupnej vzdialenosti od Machu Picchu), výborné Mato Grosso na východe (návšteva severného Pantanalu s východiskom Cuiabá), ako aj pozoruhodná „neďaleká“ Bolívia na juhu (cca 5 hod po zemi na medzinárodný hraničný prechod Guajará – Mirim).

0

Add a Comment