VLetenky

Brazílska Amazónia s Lufthansou od 703 EUR

Rondônia
Rondônia – Porto Velho s veľtokom Rio Madeira (foto: guilherme jofili/Flickr/CC BY 2.0)

Bohatú prírodu Amazónie v Brazílii máte šancu poobdivovať v rámci ponuky leteckej spoločnosti Lufthansa (Star Alliance) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Porto Velho (metropoly štátu Rondônia) sú v predaji za 703 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety od 20. mája 2022 do 31. marca 2023, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu marca 2023.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Amazónie môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 14. marca s návratom z brazílskeho Porto Velho (PVH) dňa 28. marca 2023.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Porto Velho za 703 EUR (14.03.-28.03.2023)

VIE-PVH
Viedeň, Rakúsko – Porto Velho, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Brazílska Amazónia (Rondônia) a okolie

Takmer polmiliónové veľkomesto Porto Velho, rušné administratívno-politické centrum Rondônie, Vás očakáva na brehoch rieky Rio Madeira (tretieho najdlhšieho prítoku majestátneho juhoamerického veľtoku Amazon). Nájdete ho v severnej partii tohto brazílskeho štátu, v pomerne neveľkej vzdialenosti od gigantického susedného Amazonas (so svojou pulzujúcou metropolou Manaus).

K okolitým pútavým regiónom patria okrem už spomenutého rozľahlého Amazonas na severe (možná plavba do amazonského centra Manaus) aj lákavé Acre na západe (Rio Branco s možnosťou pozemného pokračovania do peruánskeho Puerto Maldonaldo, resp. až do Cuzca v dostupnej vzdialenosti od Machu Picchu), výborné Mato Grosso na východe (návšteva severného Pantanalu s východiskom Cuiabá), ako aj pozoruhodná „neďaleká“ Bolívia na juhu (cca 5 hod po zemi na medzinárodný hraničný prechod Guajará – Mirim).

0