VLetenky

Brazílska Amazónia s LATAM od 624 EUR

Rondônia
Rondônia – Porto Velho s prístavom na Rio Madeira (foto: Kraftkille/Wikimedia Commons/CC0)

Bohatú prírodu Amazónie v Brazílii máte možnosť poobdivovať v rámci ponuky juhoamerickej aerolínie LATAM v spolupráci s partnerskými leteckými spoločnosťami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Porto Velho (metropoly štátu Rondônia) sú v predaji za 624 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 13.01.-03.03. a 07.03.-30.06.2022, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 11. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu marca 2022.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Amazónie môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 9. marca s návratom z brazílskeho Porto Velho (PVH) dňa 23. marca 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Porto Velho za 624 EUR (09.03.-23.03.2022)

VIE-PVH
Viedeň, Rakúsko – Porto Velho, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Brazílska Amazónia (Rondônia) a okolie

Skoro polmiliónové veľkomesto Porto Velho, pulzujúce administratívno-politické centrum Rondônie, Vás čaká na brehoch rieky Rio Madeira (tretieho najdlhšieho prítoku impozantného juhoamerického veľtoku Amazon). Nájdete ho v severnej časti tohto brazílskeho štátu, v relatívne neveľkej vzdialenosti od gigantického susedného Amazonas (so svojou rušnou metropolou Manaus).

K okolitým lákavým regiónom patria okrem už spomenutého rozľahlého Amazonas na severe (možná plavba do amazonského centra Manaus) aj pútavé Acre na západe (Rio Branco s možnosťou pozemného pokračovania do peruánskeho Puerto Maldonaldo, resp. až do Cuzca v dostupnej vzdialenosti od Machu Picchu), vynikajúce Mato Grosso na východe (návšteva severného Pantanalu s východiskom Cuiabá), ako aj pozoruhodná „neďaleká“ Bolívia na juhu (cca 5 hod po zemi na medzinárodný hraničný prechod Guajará – Mirim).

0