VLetenky

Brazílska Amazónia s KLM od 573 EUR

Rondônia
Prírodné scenérie brazílskeho štátu Rondônia (foto: Marinha do Brasil/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Bohatú prírodu Amazónie v Brazílii máte možnosť objavovať (aj v chladnejšom období) v rámci ponuky Air Fance-KLM (z aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Porto Velho (metropoly štátu Rondônia) kúpite za 573 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.01.-30.06. a 21.08.-21.12., min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2020 do februára 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Amazónie môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 14. decembra s návratom z brazílskeho Porto Velho (PVH) dňa 28. decembra 2020.

Rezervácia letenky:
Praha – Porto Velho za 573 EUR (14.12.-28.12.2020)

PRG-PVH
Praha, Česká republika – Porto Velho, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Brazílska Amazónia (Rondônia) a okolie

Skoro polmiliónové veľkomesto Porto Velho, pulzujúce administratívno-politické centrum Rondônie, Vás čaká na brehoch rieky Rio Madeira (tretieho najdlhšieho prítoku majestátneho juhoamerického veľtoku Amazon). Nájdete ho v severnej časti tohto brazílskeho štátu, v pomerne neveľkej vzdialenosti od gigantického susedného Amazonas (so svojou rušnou metropolou Manaus).

K okolitým lákavým regiónom patria okrem už spomenutého rozľahlého Amazonas na severe (možná plavba do amazonského centra Manaus) i lákavé Acre na západe (Rio Branco s možnosťou pozemného pokračovania do peruánskeho Puerto Maldonaldo, resp. až do Cuzca v dostupnej vzdialenosti od Machu Picchu), pútavé Mato Grosso na východe (návšteva severného Pantanalu s východiskom Cuiabá), ako i pozoruhodná „neďaleká“ Bolívia na juhu (cca 5 hod po zemi na medzinárodný hraničný prechod Guajará – Mirim).

0