VLetenky

Brazílska Amazónia s KLM od 525 EUR

Rondônia
Scenérie brazílskeho štátu Rondônia (foto: Ludmilla eler/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Prírodné bohatstvo Amazónie v Brazílii máte príležitosť objaviť vďaka ponuke Air Fance-KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými spoločnosťami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Porto Velho (metropoly štátu Rondônia) kúpite za 525 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 11.12.-21.12. a 01.01.-30.06.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 20. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice februára do konca júna 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Amazónie môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 7. februára (štvrtok) s návratom z brazílskeho Porto Velho (PVH) dňa 18. februára 2019 (pondelok).

Rezervácia letenky:
Praha – Porto Velho za 525 EUR (07.02.-18.02.2019 / štvrtok – pondelok)

PRG-PVH
Praha, Česká republika – Porto Velho, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Brazílska Amazónia (Rondônia) a okolie

Takmer polmiliónové veľkomesto Porto Velho, rušné administratívno-politické centrum Rondônie, Vás očakáva na brehoch rieky Rio Madeira (tretieho najdlhšieho prítoku majestátneho juhoamerického veľtoku Amazon). Nájdete ho v severnej partii tohto brazílskeho štátu, v relatívne neveľkej vzdialenosti od gigantického susedného Amazonas (so svojou pulzujúcou metropolou Manaus).

K okolitým zaujímavým regiónom patria okrem už spomenutého rozľahlého Amazonas na severe (možná plavba do amazonského centra Manaus) aj pútavé Acre na západe (Rio Branco s možnosťou pozemného pokračovania do peruánskeho Puerto Maldonaldo, resp. až do Cuzca v dostupnej vzdialenosti od Machu Picchu), lákavé Mato Grosso na východe (návšteva severného Pantanalu z východiskom Cuiabá), ako aj pozoruhodná “neďaleká” Bolívia na juhu (cca 5 hod po zemi na medzinárodný hraničný prechod Guajará – Mirim).

0