VLetenky

Boston so SAS Scandinavian Airlines od 375 EUR

Race Point Beach
Race Point Beach na polostrove Cape Cod v Massachusetts (foto: Daniel Schwen/Flickr/CC BY-SA 2.5)

Nielen famózny Boston na severovýchode USA možno vzhliadnuť pri využití ponuky leteckej spoločnosti SAS Scandinavian Airlines v spolupráci s partnermi zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Bostonu (v americkom štáte Massachusetts) sa predávajú za 375 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 21. marca do 28. mája 2017 (s ukončením ciest do 31.05.2017), min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc (max. dobu pobytu do 31. mája 2017) a predaj do 19. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 26. apríla s návratom z amerického Bostonu (BOS) dňa 2. mája 2017.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Boston za 375 EUR (26.04.-02.05.2017)
Viedeň – Boston za 10423 CZK (rezervácia v ČJ)

Nízkonákladová preprava po Spojených štátoch (a Kanade)

Dopravu v oblasti severovýchodnej partie USA a východnej časti Kanady vcelku ľahko vyriešite využitím pravidelných spojení low costového autobusového dopravcu Megabus z Bostonu (a New Yorku) do miest ako Washington, Philadelphia, Pittsburg, Buffalo, Toronto (a ďalších). Pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu obdržíte cestovné lístky za cenu 1 USD. Ďalšou alternatívou môžu byť ostatní autobusoví prepravcovia (snažiaci sa na uvedených linkách konkurovať), americký národný železničný dopravca Amtrak a prípadne aj klasické aerolinky alebo “low cost carriers” (LCC).

0