VLetenky

Boston s United Airlines od 333 EUR

Massachusetts
Pohľad na “skyline” širšej bostonskej mestskej aglomerácie (foto: Eric Kilby/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen znamenitý Boston na severovýchode Spojených štátov (aj s možnosťou návštevy Toronta v kanadskej provinicii Ontario) máte šancu uvidieť aj vďaka americkým United Airlines v spolupráci s partnerskými leteckými spoločnosťami zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do Bostonu máte príležitosť kúpiť za 333 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu. Tarifné podmienky určujú odlety v období 10.01.-22.03.2015 a 01.11.-16.12.2015, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 11. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 22. marca s návratom z amerického Bostonu (BOS) dňa 30. marca 2015.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Boston za 333 EUR (22.03.-30.03.2015)
Viedeň – Boston za 346 EUR (rezervácia v SJ)

Nízkonákladová preprava po Spojených štátoch (a Kanade)

Dopravu v oblasti severovýchodnej časti USA a východnej partie Kanady vcelku ľahko vyriešite využitím pravidelných spojení low costového autobusového dopravcu Megabus z Bostonu (a New Yorku) do miest ako Washington, Philadelphia, Pittsburg, Buffalo, Toronto (a ďalších). Pri kúpe v dostatočnom časovom predstihu získate cestovné lístky cenu 1 USD. Ďalšou alternatívou môžu byť ostatní autobusoví prepravcovia (snažiaci sa na uvedených linkách konkurovať), americký národný železničný dopravca Amtrak a prípadne aj klasické aerolínie alebo “low cost carriers” (LCC).

0