VLetenky

Boston s Turkish Airlines od 436 EUR

Massachusetts
Pohľad na miestnu “skyline” z bostonského Malone Park (foto: Robbie Shade/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen famózny Boston na severovýchode Spojených štátov máte možnosť vzhliadnuť aj zásluhou ponuky leteckej spoločnosti Turkish Airlines zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do Bostonu kúpite za 436 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 10. januára do 20. marca 2015, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 31. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v priebehu uvedenej doby platnosti tarifu (t.j. počas prvého kvartálu roku 2015).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 20. marca s návratom z amerického Bostonu (BOS) dňa 27. marca 2015.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Boston za 436 EUR (20.03.-27.03.2015)
Viedeň – Boston za 446 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Boston za 454 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Boston za 12670 CZK (rezervácia v ČJ)

Low costová preprava po Spojených štátoch (a Kanade)

Dopravu v oblasti severovýchodnej partii USA a východnej časti Kanady celkom ľahko vyriešite využitím pravidelných spojení nízkonákladového autobusového dopravcu Megabus z Bostonu (a New Yorku) do miest ako Washington, Philadelphia, Pittsburg, Buffalo, Toronto (a ďalších). Pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu získate cestovné lístky cenu 1 USD. Ďalšou variantou môžu byť ostatní autobusoví prepravcovia (snažiaci sa na uvedených linkách konkurovať), americký národný železničný dopravca Amtrak a prípadne i klasické aerolínie alebo “low cost carriers” (LCC).

0