VLetenky

Boston s Norwegian Air Shuttle od 343 EUR

Massachusetts
Pohľad na miestnu “skyline” z bostonského LoPresti Park (foto: Robbie Shade/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen famózny Boston na severovýchode Spojených štátov máte možnosť vzhliadnuť so škandinávskou leteckou spoločnosťou Norwegian Air Shuttle (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do Bostonu (v americkom štáte Massachusetts) sú v predaji za 343 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä v priebehu mája 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 23. mája s návratom z amerického Bostonu (BOS) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 30. mája 2016.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Boston za 343 EUR (23.05.-30.05.2016)

Low costová preprava po Spojených štátoch (a Kanade)

Dopravu v oblasti severovýchodnej partii USA a východnej časti Kanady celkom ľahko vyriešite využitím pravidelných spojení nízkonákladového autobusového dopravcu Megabus z Bostonu (a New Yorku) do miest ako Washington, Philadelphia, Pittsburg, Buffalo, Toronto (a ďalších). Pri kúpe v dostatočnom časovom predstihu obdržíte cestovné lístky za cenu 1 USD. Ďalšou variantou môžu byť ostatní autobusoví prepravcovia (snažiaci sa na uvedených linkách konkurovať), americký národný železničný dopravca Amtrak a prípadne i klasické aerolinky alebo “low cost carriers” (LCC).

0