VLetenky

Boston s Norwegian Air Shuttle od 332 EUR

Faneuil Hall
Historická Faneuil Hall v kontraste s modernou architektúrou Bostonu (foto: David Mark/Pixabay/CC0)

Nielen znamenitý Boston na severovýchode Spojených štátov máte príležitosť vzhliadnuť so škandinávskou leteckou spoločnosťou Norwegian Air Shuttle (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Bostonu (v americkom štáte Massachusetts) sa dajú kúpiť za 332 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve v priebehu októbra 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 17. októbra s návratom z amerického Bostonu (BOS) dňa 24. októbra 2017.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Boston za 332 EUR (17.10.-24.10.2017)

Nízkonákladová preprava po Spojených štátoch (a Kanade)

Dopravu v oblasti severovýchodnej časti USA a východnej partie Kanady vcelku ľahko vyriešite využitím pravidelných spojení low costového autobusového dopravcu Megabus z Bostonu (a New Yorku) do miest ako Washington, Philadelphia, Pittsburg, Buffalo, Toronto (a ďalších). Pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu získate cestovné lístky za cenu 1 USD. Ďalšou alternatívou môžu byť ostatní autobusoví prepravcovia (snažiaci sa na uvedených linkách konkurovať), americký národný železničný dopravca Amtrak a prípadne i klasické aerolinky alebo “low cost carriers” (LCC).

0