VLetenky

Boston s Norwegian Air Shuttle od 289 EUR

Massachusetts
Pohľad na bostonskú mestskú aglomeráciu z Memorial Drive (foto: Bill Damon/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen famózny Boston na severovýchode USA sa dá spoznať (aj s možnosťou prehliadky Londýna) so škandinávskou leteckou spoločnosťou Norwegian Air Shuttle (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Bostonu (v americkom štáte Massachusetts) sa predávajú za 289 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v období od začiatku novembra 2016 do konca marca 2017 (s výnimkou času “zimných sviatkov”).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 10. novembra s návratom z amerického Bostonu (BOS) dňa 16. novembra 2016.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Boston za 289 EUR (10.11.-16.11.2016)

Low costová preprava po Spojených štátoch (a Kanade)

Dopravu v oblasti severovýchodnej partii USA a východnej časti Kanady celkom ľahko vyriešite využitím pravidelných spojení nízkonákladového autobusového dopravcu Megabus z Bostonu (a New Yorku) do miest ako Washington, Philadelphia, Pittsburg, Buffalo, Toronto (a ďalších). Pri kúpe v dostatočnom časovom predstihu získate cestovné lístky za cenu 1 USD. Ďalšou variantou môžu byť ostatní autobusoví prepravcovia (snažiaci sa na uvedených linkách konkurovať), americký národný železničný dopravca Amtrak a prípadne aj klasické aerolínie alebo “low cost carriers” (LCC).

0