VLetenky

Boston s Norwegian Air Shuttle od 286 EUR

Massachusetts
Sugestívny pohľad na bostonskú mestskú aglomeráciu (foto: Benjamin Thomas/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen znamenitý Boston na severovýchode Spojených štátov možno uvidieť so škandinávskou leteckou spoločnosťou Norwegian Air Shuttle (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do Bostonu (v americkom štáte Massachusetts) kúpite za 286 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve hlavne v priebehu apríla 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 18. apríla s návratom z amerického Bostonu (BOS) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 25. apríla 2016.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Boston za 286 EUR (18.04.-25.04.2016)

Nízkonákladová preprava po Spojených štátoch (a Kanade)

Dopravu v oblasti severovýchodnej časti USA a východnej časti Kanady vcelku ľahko vyriešite využitím pravidelných spojení low costového autobusového dopravcu Megabus z Bostonu (a New Yorku) do miest ako Washington, Philadelphia, Pittsburg, Buffalo, Toronto (a ďalších). Pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu obdržíte cestovné lístky za cenu 1 USD. Ďalšou alternatívou môžu byť ostatní autobusoví prepravcovia (snažiaci sa na uvedených linkách konkurovať), americký národný železničný dopravca Amtrak a prípadne aj klasické aerolinky alebo “low cost carriers” (LCC).

0