VLetenky

Boston s Iberiou od 360 EUR

Massachusetts
Sugestívny pohľad na bostonskú panorámu s prístaviskom (foto: Eric Kilby/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen znamenitý Boston na severovýchode USA máte možnosť uvidieť so spoločnosťou Iberia v spolupráci s partnerským aerolíniami z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do Bostonu (v americkom štáte Massachusetts) sa dajú kúpiť za 360 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky určujú odlety v čase od 1. mája do 7. júla 2016, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 23. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletom) v priebehu mája a júna 2016.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 19. júna s návratom z amerického Bostonu (BOS) dňa 26. júna 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Boston za 360 EUR (19.06.-26.06.2016)
Viedeň – Boston za 367 EUR (na webe dopravcu / manuálne zadanie)
Viedeň – Boston za 383 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Boston za 10275 CZK (rezervácia v ČJ)

Low costová preprava po Spojených štátoch (a Kanade)

Dopravu v oblasti severovýchodnej partie USA a východnej časti Kanady celkom ľahko vyriešite využitím pravidelných spojení nízkonákladového autobusového dopravcu Megabus z Bostonu (a New Yorku) do miest ako Washington, Philadelphia, Pittsburg, Buffalo, Toronto (a ďalších). Pri kúpe v dostatočnom časovom predstihu obdržíte cestovné lístky za cenu 1 USD. Ďalšou variantou môžu byť ostatní autobusoví prepravcovia (snažiaci sa na uvedených linkách konkurovať), americký národný železničný dopravca Amtrak a prípadne i klasické aerolinky alebo “low cost carriers” (LCC).

0