VLetenky

Boston s Eurowings od 320 EUR

Revere Beach
Revere Beach – najstaršia (verejná) pláž Spojených štátov (foto: Eric Kilby/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen znamenitý Boston na severovýchode USA máte možnosť spoznať (aj v priebehu letných prázdnin) s ponukou leteckej spoločnosti Eurowings (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do Bostonu (v americkom štáte Massachusetts) sa dajú kúpiť za 320 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky určujú cesty v období od 1. júna do 26. októbra 2016 a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 1. júla s návratom z amerického Bostonu (BOS) dňa 10. júla 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Boston za 320 EUR (01.07.-10.07.2016)

Low costová preprava po Spojených štátoch (a Kanade)

Dopravu v oblasti severovýchodnej časti USA a východnej časti Kanady celkom ľahko vyriešite využitím pravidelných spojení nízkonákladového autobusového dopravcu Megabus z Bostonu (a New Yorku) do miest ako Washington, Philadelphia, Pittsburg, Buffalo, Toronto (a ďalších). Pri kúpe v dostatočnom časovom predstihu obdržíte cestovné lístky za cenu 1 USD. Ďalšou variantou môžu byť ostatní autobusoví prepravcovia (snažiaci sa na uvedených linkách konkurovať), americký národný železničný dopravca Amtrak a prípadne i klasické aerolinky alebo “low cost carriers” (LCC).

0