VLetenky

Boston s British Airways od 344 EUR

Massachusetts Institute of Technology
Bostonský MIT – Massachusetts Institute of Technology (foto: joiseyshowaa/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen rušný Boston na severovýchode Spojených štátov možno vzhliadnuť aj zásluhou British Airways v spolupráci s partnerskými aerolíniami z aliancie Oneworld (s odletom zo strednej Európy).

Spiatočné letenky do Bostonu sa predávajú za 344 EUR pri odlete z Budapešti a návrate do Viedne. Tarifné podmienky určujú odlety v období od 6. januára do 22. marca 2015, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. decembra. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä počas prvého kvartálu roku 2015.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 2. marca s návratom z amerického Bostonu (BOS) do Viedne (VIE) dňa 10. marca 2015.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Boston – Viedeň za 343 EUR (02.03.-10.03.2015)
Budapešť – Boston – Viedeň za 348 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Boston – Viedeň za 357 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Boston – Viedeň za 9898 CZK (rezervácia v ČJ)

Nízkonákladová preprava po Spojených štátoch (a Kanade)

Dopravu v oblasti severovýchodnej časti USA a východnej partie Kanady vcelku ľahko vyriešite využitím pravidelných spojení low costového autobusového dopravcu Megabus z Bostonu (a New Yorku) do miest ako Washington, Philadelphia, Pittsburg, Buffalo, Toronto (a ďalších). Pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu obdržíte cestovné lístky cenu 1 USD. Ďalšou alternatívou môžu byť ostatní autobusoví prepravcovia (snažiaci sa na uvedených linkách konkurovať), americký národný železničný dopravca Amtrak a prípadne aj klasické aerolínie alebo “low cost carriers” (LCC).

0