VLetenky

Boston s British Airways od 301 EUR

Maibe
Nubble Light (Cape Neddick Lighthouse) v americkom štáte Maine (foto: Eric Kilby/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen famózny Boston na severovýchode USA možno vzhliadnuť so zajímavým tarifom British Airways v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do Bostonu (v americkom štáte Massachusetts) sa predávajú za 301 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 1. mája do 7. júla 2016, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 23. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu júna 2016.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 19. júna s návratom z amerického Bostonu (BOS) dňa 26. júna 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Boston za 301 EUR (19.06.-26.06.2016)

Nízkonákladová preprava po Spojených štátoch (a Kanade)

Dopravu v oblasti severovýchodnej časti USA a východnej partie Kanady vcelku ľahko vyriešite využitím pravidelných spojení low costového autobusového dopravcu Megabus z Bostonu (a New Yorku) do miest ako Washington, Philadelphia, Pittsburg, Buffalo, Toronto (a ďalších). Pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu obdržíte cestovné lístky za cenu 1 USD. Ďalšou alternatívou môžu byť ostatní autobusoví prepravcovia (snažiaci sa na uvedených linkách konkurovať), americký národný železničný dopravca Amtrak a prípadne aj klasické aerolinky alebo “low cost carriers” (LCC).

0