VLetenky

Boston s American Airlines od 399 EUR

Massachusetts
Pohľad na bostonskú panorámu z Prudential Tower (foto: Emmanuel Huybrechts/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen znamenitý Boston na severovýchode USA možno spoznať so spoločnosťou American Airlines v spolupráci s partnerským aerolíniami z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do Bostonu sú v predaji za 399 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 16. augusta 2015 do 26. júna 2016, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 18. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve od polovice septembra 2015 do polky júna 2016 (vrátane “zimných sviatkov”).

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z budapeštianskeho leteckého prístavu (BUD) dňa 24. septembra s návratom z amerického Bostonu (BOS) dňa 6. októbra 2015.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Boston za 399 EUR (24.09.-06.10.2015)
Budapešť – Boston za 416 EUR (Odkaz na rezerváciu v NJ)
Budapešť – Boston za 422 EUR (Odkaz na rezerváciu v SJ)
Budapešť – Boston za 11388 CZK (Odkaz na rezerváciu v ČJ)

Nízkonákladová preprava po Spojených štátoch (a Kanade)

Dopravu v oblasti severovýchodnej časti USA a východnej partie Kanady vcelku ľahko vyriešite využitím pravidelných spojení low costového autobusového dopravcu Megabus z Bostonu (a New Yorku) do miest ako Washington, Philadelphia, Pittsburg, Buffalo, Toronto (a ďalších). Pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu obdržíte cestovné lístky za cenu 1 USD. Ďalšou alternatíve môžu byť ostatní autobusoví prepravcovia (snažiaci sa na uvedených linkách konkurovať), americký národný železničný dopravca Amtrak a prípadne aj klasické aerolinky alebo “low cost carriers” (LCC).

0