VLetenky

Boston s Alitaliou od 449 EUR

Massachusetts
Pohľad na panorámu bostonskej mestskej aglomerácie (foto: Robert Lowe/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen famózny Boston na severovýchode Spojených štátov máte príležitosť vzhliadnuť (aj v priebehu leta) i zásluhou spoločnosti Alitalia z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do Bostonu sa dajú kúpiť za 449 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Tarifné podmienky stanovujú odlety do 26. júna 2015, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletmi) najmä v priebehu mája a júna 2015.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z budapeštianskeho leteckého prístavu (BUD) dňa 25. júna s návratom z amerického Bostonu (BOS) dňa 9. júla 2015.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Boston za 449 EUR (25.06.-09.07.2015)

Low costová preprava po Spojených štátoch (a Kanade)

Dopravu v oblasti severovýchodnej partie USA a východnej časti Kanady celkom ľahko vyriešite využitím pravidelných spojení nízkonákladového autobusového dopravcu Megabus z Bostonu (a New Yorku) do miest ako Washington, Philadelphia, Pittsburg, Buffalo, Toronto (a ďalších). Pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu získate cestovné lístky cenu 1 USD. Ďalšou variantou môžu byť ostatní autobusoví prepravcovia (snažiaci sa na uvedených linkách konkurovať), americký národný železničný dopravca Amtrak a prípadne i klasické aerolinky alebo “low cost carriers” (LCC).

0