VLetenky

Boston s Air Canada od 335 EUR

Fort Warren
Fort Warren (Georges Island), Boston Harbor Islands (foto: Doc Searls/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen znamenitý Boston na severovýchode USA máte príležitosť spoznať pri využití ponuky leteckej spoločnosti Air Canada v spolupráci s partnermi zo Star Alliance (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Bostonu (v americkom štáte Massachusetts) sa predávajú za 335 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. októbra 2018 do 14. mája 2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 27. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu platnosti zimného letového poriadku.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 31. októbra s návratom z amerického Bostonu (BOS) dňa 6. novembra 2018.

Rezervácia leteniek:
Praha – Boston za 335 EUR (31.10.-06.11.2018)

PRG-BOS
Praha, Česká republika – Boston, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Nízkonákladová doprava po Spojených štátoch (a Kanade)

Dopravu v oblasti severovýchodnej časti USA a východnej partie Kanady celkom ľahko vyriešite využitím pravidelných spojení low costového autobusového dopravcu Megabus z Bostonu (a New Yorku) do miest ako Washington, Philadelphia, Pittsburg, Buffalo, Toronto (a ďalších). Pri kúpe v dostatočnom časovom predstihu obdržíte cestovné lístky za cenu 1 USD. Ďalšou variantou môžu byť ostatní autobusoví prepravcovia (snažiaci sa na uvedených linkách konkurovať), americký národný železničný dopravca Amtrak a prípadne i klasické arolínie alebo “low cost carriers” (LCC).

0