VLetenky

Borneo s Condor Airlines od 460 EUR

Borneo
Potápačská “oáza” Sipadan na severovýchode Bornea (foto: Benjamin Hollis/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen tropické súostrovie Borneo máte šancu spoznať pri využití ponuky spoločnosti Condor v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do malajského mesta Kota Kinabalu na ostrove Borneo sú v predaji za 460 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas novembra/decembra 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Borneo môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 21. novembra s návratom z malajského Kota Kinabalu (BKI) dňa 13. decembra 2019.

Rezervácia letenky:
Praha – Kota Kinabalu za 460 EUR (21.11.-13.12.2019)

PRG_BKI
Praha, Česko – Kota Kinabalu, Malajzia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Borneo

Ohromujúce Borneo má status tretieho najrozľahlejšieho ostrova zemegule (za Grónskom a Novou Guineou). Borneom sa zvykne označovať jeho malajská partia, pričom indonézska časť nesie pomenovanie Kalimantan. K najväčším sídlam Bornea patrí polmiliónové Kota Kinabalu na severe. V tomto regióne istotne neobíďte očarujúci sultanát Brunej.

Vášniví milovníci pešej a vysokohorskej turistiky môžu skúsiť uvidieť magický východ slnka z najvyššej hory celého ostrova, pomerne dostupnej “štvortisícovky” Mt. Kinabalu (4095 m) – teda v prípade, ak sa ju podarí pokoriť (výstup na vrchol a späť trvá asi dva dni). Nielen priaznivci potápania si nepochybne prídu na svoje v oblasti Mabul – Sipadan na severovýchode Bornea v blízkosti miest Tawau a Semporna (v pomerne neveľkej vzdialenosti od indonézskej hranice).

0

Add a Comment