VLetenky

Borneo s China Southern Airlines od 468 EUR

Borneo
Malajský ostrov Pulau Sibuan na severovýchode Bornea (foto: johnjodeery/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen tropické súostrovie Borneo si máte možnosť pozrieť vďaka tarifu leteckej spoločnosti China Southern Airlines (s odletom z rakúskej Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do malajského Kota Kinabalu na ostrove Borneo sa dajú kúpiť za 468 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu novembra 2019.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Borneo nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 5. novembra s návratom z malajského Kota Kinabalu (BKI) dňa 19. novembra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kota Kinabalu (Borneo) za 468 EUR (05.11.-19.11.2019)

VIE-BKI
Viedeň, Rakúsko – Kota Kinabalu (Borneo), Malajzia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Borneo

Ohromujúce Borneo má status tretieho najrozľahlejšieho ostrova zemegule (za Grónskom a Novou Guineou). Borneom sa zvykne označovať jeho malajská partia, pričom indonézska šasť nesie pomenovanie Kalimantan. K najväčším sídlam Bornea sa radia polmiliónové Kota Kinabalu na jeho severe. V tomto regióne istotne neobíďte okúzľujúci sultanát Brunej.

Vášniví milovníci pešej a vysokohorskej turistiky môžu skúsiť uvidieť magický východ slnka z najvyššej hory celého ostrova, pomerne dostupnej “štvortisícovky” Mt. Kinabalu (4095 m) – teda v prípade, ak sa ju podarí pokoriť (výstup na vrchol a späť trvá asi dva dni). Nielen priaznivci potápania si nepochybne prídu na svoje v oblasti Mabul – Sipadan na severovýchode Bornea v blízkstio miest Tawau a Semporna (v relatívne neveľkej vzdialenosti od indonézskej hranice).

0

Add a Comment