VLetenky

Bonaire s United Airlines od 531 EUR

Klein Bonaire
Panorámy Karibiku v podobe ostrovčeka Klein Bonaire (foto: dronepicr/Flickr/CC BY 2.0)

Ak Vás priťahujú neznámejšie karibské ostrovy, skúste prekrásny Bonaire (v minulosti súčasť dnes už neexistujúcich Holandských Antíl) s United Airlines a partnermi zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na holandské tropické súostrovie Bonaire sa dajú kúpiť za 531 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 05.02.-31.05. a 25.08.-12.12.2019, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku marca do konca mája 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bonaire nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 1. marca (piatok) s návratom z karibského Kralendijku (BON) dňa 16. marca 2019 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kralendijk (Bonaire) za 531 EUR (01.03.-16.03.2019 / piatok – sobota)

VIE-BON
Viedeň, Rakúsko – Kralendijk, Bonaire (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Bonaire

Príťažlivý tropický ostrov Bonaire sa rozkladá v Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” od venezuelského pobrežia, v južnej partii súostrovia Malé Antily. Sklamaní určite neostanú hlavne priaznivci impozantných piesočnatých pláží a vodných športov (surfovania). Na vynikajúce podmienky na potápanie narazia vášniví milovníci odhaľovania ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta.

Surferské aj potápačské lokality na Bonaire sa radia k najlepším na zemeguli. Nemenej pôvabné cestovateľské pozoruhodnosti podobného charakteru máte šancu objaviť aj na susedných Aruba a Curaçao (potápačský raj), s ktorými Bonaire spolu vytvárajú tzv. ABC Islands (v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Neobíďte národný park Washington-Slagbaai na severe.

0