VLetenky

Bonaire s KLM od 629 EUR

Sorobon Bonaire
Karibik vo forme Sorobon Beach na juhu Bonaire (foto: Ulises Icardi/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Ak Vás priťahujú neznámejšie karibské ostrovy, skúste atraktívny Bonaire (v minulosti súčasť dnes už neexistujúcich Holandských Antíl) so spoločnosťou KLM (Sky Team) a partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na holandské tropické súostrovie Bonaire kúpite za 629 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 02.01.-23.06. a 29.08.-31.10.2022, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 9. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu júna, septembra a októbra 2022.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bonaire nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 18. júna s návratom z karibského Kralendijku (BON) dňa 3. júla 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kralendijk (Bonaire) za 629 EUR (18.06.-03.07.2022)

VIE-BON
Viedeň, Rakúsko – Kralendijk, Bonaire (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Bonaire

Pôvabný tropický ostrov Bonaire sa rozprestiera v Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” od venezuelského pobrežia, v južnej časti súostrovia Malé Antily. Sklamaní istotne nezostanú najmä fanúšikovia majestátnych piesočnatých pláží a vodných športov (surfovania). Na výborné podmienky na potápanie natrafia vášniví milovníci objavovania skrytých krás fantastického podmorského sveta.

Surferské aj potápačské lokality na Bonaire sa zaraďujú k najlepším na planéte. Nemenej príťažlivé cestovateľské špeciality podobného charakteru máte príležitosť objaviť aj na susedných Aruba a Curaçao (potápačský raj), s ktorými Bonaire spolu tvoria tzv. ABC Islands (v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Nevynechajte národný park Washington-Slagbaai na severe.

0