VLetenky

Bonaire s KLM od 549 EUR

Kaya Grandi
Malebný Kralendijk, hlavné mesto pôvabného Bonaire (foto: Bgabel/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Ak Vás priťahujú neznámejšie karibské ostrovy, skúste nádherný Bonaire (v minulosti súčasť dnes už neexistujúcich Holandských Antíl), kde zavítate so spoločnosťou KLM (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na holandské tropické súostrovie Bonaire sú v predaji za 549 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Za podobnú sumu sa dá letieť aj z Budapešti, z Prahy a z Krakova.

Tarifné podmienky stanovujú odlety v čase 08.05.-30.06. a 17.08.-30.09.2015, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 14. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu (s výnimkou blackoutu počas letných prázdnin).

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bonaire nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 5. júna s návratom z karibského Kralendijku (BON) dňa 19. júna 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kralendijk (Bonaire) za 549 EUR (05.06.-19.06.2015)
Viedeň – Kralendijk (Bonaire) za 551 EUR (rezervácia v AJ)
Viedeň – Kralendijk (Bonaire) za 560 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Kralendijk (Bonaire) za 566 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Kralendijk (Bonaire) za 15420 CZK (rezervácia v ČJ)

Bonaire

Príťažlivý tropický ostrov Bonaire sa rozkladá v Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” od venezuelského pobrežia, v južnej partii súostrovia Malé Antily. Sklamaní určite neostanú hlavne priaznivci impozantných piesočnatých pláží a vodných športov (surfovania). Na vynikajúce podmienky na potápanie natrafia vášniví milovníci odhaľovania ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta.

Surferské aj potápačské lokality na Bonaire sa radia k najlepším na planéte. Nemenej pôvabné cestovateľské špeciality podobného charakteru máte šancu objaviť aj na susedných Aruba a Curaçao (potápačský raj), s ktorými Bonaire spolu tvoria tzv. ABC Islands (v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Neobíďte národný park Washington-Slagbaai na severe.

0