VLetenky

Bonaire s KLM od 545 EUR

Kralendijk
Pôvabný Kralendijk – hlavné mesto malebného Bonaire (foto: Chris Favero/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Pokiaľ Vás priťahujú neznámejšie karibské ostrovy, skúste prekrásny Bonaire (v minulosti súčasť dnes už neexistujúcich Holandských Antíl), kde zavítate so spoločnosťou KLM (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na holandské tropické súostrovie Bonaire sú v predaji za 545 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (a za podobnú sumu aj z Budapešti či z Prahy).

Tarifné podmienky stanovujú odlety od 9. marca do 30. júna 2015, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 28. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve hlavne (s odletmi) v čase od začiatku mája do konca júna 2015.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bonaire nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 30. júna s návratom z karibského Kralendijku (BON) dňa 16. júla 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kralendijk (Bonaire) za 545 EUR (30.06.-16.07.2015)
Viedeň – Kralendijk (Bonaire) za 545 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Kralendijk (Bonaire) za 556 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Kralendijk (Bonaire) za 562 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Kralendijk (Bonaire) za 15455 CZK (rezervácia v ČJ)

Bonaire

Pôvabný tropický ostrov Bonaire sa rozprestiera v Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” od venezuelského pobrežia, v južnej časti súostrovia Malé Antily. Sklamaní istotne nezostanú najmä fanúšikovia majestátnych piesočnatých pláží a vodných športov (surfovania). Na excelentné podmienky na potápanie naďabia vášniví milovníci objavovania skrytých krás fantastického podmorského sveta.

Surferské aj potápačské lokality na Bonaire sa zaraďujú k najlepším na zemeguli. Nemenej príťažlivé cestovateľské pozoruhodnosti podobného charakteru máte možnosť odhaliť aj na susedných Aruba a Curaçao (potápačský raj), s ktorými Bonaire spolu vytvára tzv. ABC Islands (v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Nevynechajte národný park Washington-Slagbaai na severe.

0