VLetenky

Bonaire s Delta Air Lines od 550 EUR

Sorobon Bonaire
Panorámy Karibiku v podobe Sorobon Beach na juhu Bonaire (foto: Dennis AB/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Ak Vás priťahujú neznámejšie karibské ostrovy, skúste atraktívny Bonaire (v minulosti súčasť dnes už neexistujúcich Holandských Antíl) s Delta Air Lines (Sky Team) a partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na holandské tropické súostrovie Bonaire sú v predaji za 550 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 15.04.-14.06., 16.08.-10.12., 23.12.-31.12.2022 a 09.01.-31.03.2023, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 31. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od mája 2022 do februára 2023.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Bonaire nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 2. mája s návratom z karibského Kralendijku (BON) dňa 17. mája 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kralendijk (Bonaire) za 550 EUR (02.05.-17.05.2022)

VIE-BON
Viedeň, Rakúsko – Kralendijk, Bonaire (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Bonaire

Príťažlivý tropický ostrov Bonaire sa rozkladá v Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” od venezuelského pobrežia, v južnej partii súostrovia Malé Antily. Sklamaní určite neostanú hlavne priaznivci impozantných piesočnatých pláží a vodných športov (surfovania). Na vynikajúce podmienky na potápanie narazia vášniví milovníci odhaľovania ukrytých krás fascinujúceho podmorského sveta.

Surferské aj potápačské lokality na Bonaire sa radia k najlepším na planéte. Nemenej pôvabné cestovateľské pozoruhodnosti podobného charakteru máte šancu objaviť aj na susedných Aruba a Curaçao (potápačský raj), s ktorými Bonaire spolu vytvárajú tzv. ABC Islands (v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Neobíďte národný park Washington-Slagbaai na severe.

0