VLetenky

Bonaire s Delta Air Lines od 517 EUR

Jibe City
Panorámy Karibiku v podobe holandského súostrovia Bonaire (foto: Paul Arps/Flickr/CC BY 2.0)

Ak Vás priťahujú neznámejšie karibské ostrovy, skúste čarokrásny Bonaire (v minulosti súčasť dnes už neexistujúcich Holandských Antíl) s americkou spoločnosťou Delta Air Lines (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na holandské tropické súostrovie Bonaire kúpite za 517 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 07.10.-15.12.2016 a 06.01.-06.04.2017, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do 17. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedeného času platnosti tarifu (v priebehu zimného letového poriadku).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Bonaire môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 5. novembra s návratom z karibského Kralendijku (BON) dňa 20. novembra 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kralendijk (Bonaire) za 517 EUR (05.11.-20.11.2016)

Bonaire

Pôvabný tropický ostrov Bonaire sa rozprestiera v Karibskom mori – “v neveľkej vzdialenosti” od venezuelského pobrežia, v južnej časti súostrovia Malé Antily. Sklamaní istotne nezostanú najmä fanúšikovia majestátnych piesočnatých pláží a vodných športov (surfovania). Na výborné podmienky na potápanie narazia vášniví milovníci objavovania skrytých krás fantastického podmorského sveta.

Surferské i potápačské lokality na Bonaire sa zaraďujú k najlepším na planéte. Nemenej príťažlivé cestovateľské špeciality podobného charakteru máte príležitosť odhaliť i na susedných Aruba a Curaçao (potápačský raj), s ktorými Bonaire spolu tvoria tzv. ABC Islands (v nedávnej minulosti patrili všetky tri ostrovy pod Holandské Antily). Nevynechajte národný park Washington-Slagbaai na severe.

0