VLetenky

Barbados s KLM od 469 EUR

Barbados Beach
Prímorská atmosféra karibského Barbadosu (foto: Veronidae/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na tropické súostrovie Barbados možno vyraziť vďaka ponuke leteckej spoločnosti KLM (v spolupráci s aliančnými partnermi) zo Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do barbadoskej metropoly Bridgetown kúpite za 469 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 30.03.-23.06. a 29.08.-31.10.2022, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 1. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu októbra 2022.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Barbados môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 31. októbra s návratom z Bridgetown (BGI) dňa 7. novembra 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Bridgetown za 469 EUR (31.10.-07.11.2022)

VIE-BGI
Viedeň, Rakúsko – Bridgetown, Barabados (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Barbados

Pôsobivý Barbados, najvýchodnejší ostrov reťaze súostrovia Malé Antily, Vás čaká približne 500 km na severozápad od pevninskej Južnej Ameriky, t.j. v konkrétnom prípade od pozoruhodného venezuelského pobrežia. Na rozdiel od svojich západných susedov vo fantastickom Karibskom mori ako Grenada, Svätý Vincent, Svätá Lucia či Martinik má Barbados oveľa menej hornatý reliéf, pričom najvyšší vrch ostrova Mt. Hillaby dosahuje nadmorskú výšku iba 340 m.

Hlavné mesto tejto úžasnej karibskej krajinky, príťažlivý Bridgetown, nájdete v juhozápadnej partii Barbadosu. Aj priamo v relatívne blízkom okolí barbadoskej metropoly natrafíte na nádherné morské pláže s fenomenálnym bielym pieskom (v celkovej dĺžke vyše 100 km). Sklamaní istotne neostanú hlavne milovníci plážového leňošenia, vodných športov a odhaľovania farebných krás skrytých pod morskou hladinou. Skvelý podmorský svet Karibiku (v hĺbke okolo 50 m) si vychutnáte aj počas atraktívnej jazdy ponorkou spoločnosti Atlantis Submarines.

0