VLetenky

Barbados s Condor Airlines za 608 EUR

Barbados Beach
Nenapodnobiteľné plážové scenérie karibského Barbadosu (foto: Charlie Dave/Flickr/CC BY 2.0)

Alternatívou k lákavým last minute ponukám charterových leteniek na Barbados z Nemecka môže byť tip na výlet v rámci štandardných letov Condor Airlines (v spolupráci s partnermi) s odletom z Prahy.

Spiatočné letenky na Barbados sa predávajú za 608 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä s odletmi v máji a júni 2015 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Barbados môže byť odlet z Prahy (PRG) dňa 22. júna a návratom z Bridgetown (BGI) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 6. júla 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Bridgetown za 608 EUR (22.06.-06.07.2015)

Barbados

Impresívny Barbados, najvýchodnejší ostrov reťaze súostrovia Malé Antily, Vás očakáva zhruba 500 km severozápadne od kontinentálnej Južnej Ameriky, t.j. v konkrétnom prípade od pozoruhodného venezuelského pobrežia. Na rozdiel od svojich západných susedov vo fascinujúcom Karibskom mori ako Grenada, Svätý Vincent, Svätá Lucia či Martinik má Barbados oveľa menej hornatý reliéf, pričom najvyšší vrch ostrova Mt. Hillaby dosahuje nadmorskú výšku len 340 m.

Hlavné mesto tejto skvelej karibskej krajinky, pôvabný Bridgetown, nájdete v juhozápadnej partii Barbadosu. I priamo v relatívne blízkom okolí barbadoskej metropoly naďabíte na prekrásne morské pláže s geniálnym bielym pieskom (v celkovej dĺžke viac ako 100 km). Sklamaní určite nezostanú predovšetkým milovníci plážového leňošenia, vodných športov a odhaľovania farebných krás ukrytých pod morskou hladinou. Úžasný podmorský svet Karibiku (v hĺbke okolo 50 m) si vychutnáte aj počas vcelku pútavej jazdy ponorkou spoločnosti Atlantis Submarines.

0