VLetenky

Barbados s Condor Airlines od 450 EUR

Barbados Beach
Karibik v podobe tropického ostrova Barbados (foto: Charlotte Boulton/Flickr/CC BY 2.0)

Na karibské súostrovie Barbados máte príležitosť vyraziť (aj v období “zimných sviatkov”) v rámci ponuky leteckej spoločnosti Condor v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do barbadoskej metropoly Bridgetown sú v predaji za 450 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve od novembra 2019 do marca 2020 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Barbados môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 13. decembra s návratom z barbadoského Bridgetown (BGI) dňa 31. decembra 2019.

Rezervácia letenky:
Praha – Bridgetown za 450 EUR (13.12.-31.12.2019 / piatok – utorok)

PRG-BGI
Praha, Česko – Bridgetown, Barbados (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Barbados

Pôsobivý Barbados, najvýchodnejší ostrov reťaze súostrovia Malé Antily, Vás čaká približne 500 km na severozápad od pevninskej Južnej Ameriky, t.j. v konkrétnom prípade od pozoruhodného venezuelského pobrežia. Na rozdiel od svojich západných susedov vo fantastickom Karibskom mori ako Grenada, Svätý Vincent, Svätá Lucia či Martinik má Barbados oveľa menej hornatý reliéf, pričom najvyšší vrch ostrova Mt. Hillaby dosahuje nadmorskú výšku iba 340 m.

Hlavné mesto tejto skvelej karibskej krajinky, pôvabný Bridgetown, nájdete v juhozápadnej časti Barbadosu. Aj priamo v relatívne blízkom okolí barbadoskej metropoly natrafíte na nádherné morské pláže s fenomenálnym bielym pieskom (v celkovej dĺžke vyše 100 km). Sklamaní istotne neostanú najmä milovníci plážového leňošenia, vodných športov a objavovania farebných krás skrytých pod morskou hladinou. Úžasný podmorský svet Karibiku (v hĺbke okolo 50 m) si vychutnáte i počas pútavej jazdy ponorkou spoločnosti Atlantis Submarines.

0

Add a Comment