VLetenky

Barbados s Condor Airlines od 333 EUR

Bottom Bay
Nezabudnuteľné scenérie Bottom Bay na juhovýchode Barbadosu (foto: Charlie Dave/Flickr/CC BY 2.0)

Flexibilnejší cestovatelia (nielen spoza rieky Moravy) majú šancu uniknúť zo strednej Európy pri využití last minute ponuky charterových leteniek s leteckou spoločnosťou Condor Airlines na fenomenálny tropický ostrov Barbados v oblasti geniálneho Karibského mora (s odletom z Nemecka).

Spiatočné letenky na karibské súostrovie Barbados (v grandióznej ostrovnej reťazi Malé Antily) sú k dispozícii za 333 EUR s odletom z Frankfurtu (FRA) dňa 6. marca (piatok) a návratom z barbadoskej metropoly Bridgetown (BGI) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 20. marca 2015 (piatok) – last minute ponuka ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Frankfurt – Bridgetown za 399 EUR (06.03.-20.03.2015)

Letecké priblíženie do Frankfurtu

Positioning flights do Frankfurtu máte možnosť zrealizovať s Wizz Air, ktorý prevádzkuje lety do Frankfurtu (Hahn) z Budapešti (a Katovíc). Ďalšou alternatívou oostáva letecká spoločnosť Niki/Air Berlin na trase z viedenského leteckého prístavu priamo do Frankfurtu.

Barbados

Pôsobivý Barbados, najvýchodnejší ostrov reťaze súostrovia Malé Antily, Vás čaká približne 500 km na severozápad od pevninskej Južnej Ameriky, t.j. v konkrétnom prípade od pozoruhodného venezuelského pobrežia. Na rozdiel od svojich západných susedov vo fantastickom Karibskom mori ako Grenada, Svätý Vincent, Svätá Lucia či Martinik má Barbados oveľa menej hornatý reliéf, pričom najvyšší vrch ostrova Mt. Hillaby dosahuje nadmorskú výšku iba 340 m.

Hlavné mesto tejto úžasnej karibskej krajinky, príťažlivý Bridgetown, nájdete v juhozápadnej časti Barbadosu. Aj priamo v relatívne blízkom okolí barbadoskej metropoly natrafíte na nádherné morské pláže s dramatickým bielym pieskom (v celkovej dĺžke vyše 100 km). Sklamaní istotne neostanú predovšetkým milovníci plážového leňošenia, vodných športov a objavovania farebných krás skrytých pod morskou hladinou. Skvelý podmorský svet Karibiku (v hĺbke okolo 50 m) si vychutnáte i počas celkom atraktívnej jazdy ponorkou spoločnosti Atlantis Submarines.

0