VLetenky

Barbados s British Airways od 546 EUR

Dover Beach
Nezabudnuteľná atmosféra Dover Beach na juhu karibského Barbadosu (foto: Jay/Flickr/CC BY 2.0)

Alternatívou k last minute ponukám charterových leteniek na Barbados z Nemecka môže byť tip na výlet so zaujímavým tarifom British Airways (z aliancie Oneworld) s odletom zo strednej Európy.

Spiatočné letenky na karibský ostrov Barbados sa predávajú za 546 EUR s odletom z budapeštianskeho leteckého prístavu a návratom na viedenské letisko.

Tarifné podmienky určujú odlety v čase 04.01.-15.03., 04.04.-22.06. a 20.08.-30.11.2016, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 2. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Barbados môže byť odlet z Budapešti (BUD) dňa 22. februára s návratom z Bridgetown (BGI) do Viedne (VIE) dňa 10. marca 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Bridgetown – Viedeň za 546 EUR (22.02.-10.03.2016)
Budapešť – Bridgetown – Viedeň za 556 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Bridgetown – Viedeň za 568 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Bridgetown – Viedeň za 15075 CZK (rezervácia v ČJ)

Barbados

Impresívny Barbados, najvýchodnejší ostrov reťaze súostrovia Malé Antily, Vás očakáva zhruba 500 km severozápadne od kontinentálnej Južnej Ameriky, t.j. v konkrétnom prípade od pozoruhodného venezuelského pobrežia. Na rozdiel od svojich západných susedov vo fascinujúcom Karibskom mori ako Grenada, Svätý Vincent, Svätá Lucia či Martinik má Barbados oveľa menej hornatý reliéf, pričom najvyšší vrch ostrova Mt. Hillaby dosahuje nadmorskú výšku len 340 m.

Hlavné mesto tejto skvelej karibskej krajinky, pôvabný Bridgetown, nájdete v juhozápadnej partii Barbadosu. I priamo v relatívne blízkom okolí barbadoskej metropoly naďabíte na prekrásne morské pláže s geniálnym bielym pieskom (v celkovej dĺžke viac ako 100 km). Sklamaní určite nezostanú hlavne milovníci plážového leňošenia, vodných športov a odhaľovania farebných krás skrytých pod morskou hladinou. Úžasný podmorský svet Karibiku (v hĺbke okolo 50 m) si vychutnáte aj v priebehu vcelku pútavej jazdy ponorkou spoločnosti Atlantis Submarines.

0