VLetenky

Barbados s Air Canada od 530 EUR

Dover Beach
Neopakovateľná atmosféra Dover Beach na juhu karibského Barbadosu (foto: Jay/Flickr/CC BY 2.0)

Alternatívou k last minute ponukám charterových leteniek na Barbados z Nemecka môže byť tip na výlet v rámci štandardných letov Air Canada (v spolupráci s partnermi zo Star Alliance) s odletom z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do barbadoskej metropoly Bridgetown sa predávajú za 530 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.01.-21.06. a 23.08.-16.12., min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku januára do konca marca 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Barbados nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 28. januára s návratom z Bridgetown (BGI) dňa 12. februára 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Bridgetown za 530 EUR (28.01.-12.02.2018)

Barbados

Impresívny Barbados, najvýchodnejší ostrov reťaze súostrovia Malé Antily, Vás očakáva zhruba 500 km na severozápad od pevninskej Južnej Ameriky, t.j. v konkrétnom prípade od pozoruhodného venezuelského pobrežia. Na rozdiel od svojich západných susedov vo fascinujúcom Karibskom mori ako Grenada, Svätý Vincent, Svätá Lucia či Martinik má Barbados oveľa menej hornatý reliéf, pričom najvyšší vrch ostrova Mt. Hillaby dosahuje nadmorskú výšku len 340 m.

Hlavné mesto tejto skvelej karibskej krajinky, pôvabný Bridgetown, nájdete v juhozápadnej partii Barbadosu. I priamo v pomerne blízkom okolí barbadoskej metropoly naďabíte na prekrásne morské pláže s geniálnym bielym pieskom (v celkovej dĺžke viac ako 100 km). Sklamaní určite nezostanú najmä milovníci plážového leňošenia, vodných športov a odhaľovania farebných krás ukrytých pod morskou hladinou. Úžasný podmorský svet Karibiku (v hĺbke okolo 50 m) si vychutnáte aj počas pútavej jazdy ponorkou spoločnosti Atlantis Submarines.

0